Twój obiekt współtworzy krajobraz Jastrzębiej Góry

Dołącz do projektu odkrywającego niepowtarzalny klimat Jastrzębiej Góry

Niepowtarzalny klimat, wygodny nocleg, pyszny posiłek i dobre wspomnienia
to podstawowe składniki udanego wypoczynku

Wciągamy turystów w klimat Jastrzębiej Góry. Opowiadamy jej historię i prezentujemy imprezy, które miały tu miejsce na przestrzeni ostatnich 30 lat. A to wszystko w postaci ciekawych fotoreportaży i wideorelacji. Tym samym nie ograniczamy się jedynie do tworzenia tablicy ogłoszeń dostępnych obiektów, lecz współtworzymy atmosferę miejsca, w którym warto zostać na dłużej.

Promujemy miejscowość, którą kochamy. Wierzymy, że nasi goście również zauroczą się jej krajobrazem i poniosą dalej ten wspaniały nastrój. Sądzimy jednocześnie, że w projekcie nie może zabraknąć kluczowych punktów na mapie Jastrzębiej Góry.

Zapraszamy właścicieli i managerów obiektów oferujących noclegi, posiłki czy rozrywkę do współtworzenia krajobrazu tej pięknej, nadbałtyckiej miejscowości.

Fundacja Rozwoju Jastrzębiej Góry, Towarzystwo Miłośników Jastrzębiej Góry, Sołtys i właściciele lokalnych biznesów

Dołącz do nas!

Jeśli zapewniasz bazę noclegową, dobre posiłki, aktywny wypoczynek, zwiedzanie, dowolną rozrywkę, sklepy czy transport — koniecznie dołącz do projektu jastrzebiagora.info
i bądź częścią planu wizyt naszych gości. Pozwól, by Twój punkt można było z łatwością odnaleźć. Niech pojawi się na szlaku niezapomnianych wspomnień!

Udział w projekcie to wielostronna korzyść. Odwiedzający zyskują informację o wartościowych obiektach, a ich właściciele profesjonalną przestrzeń do prezentacji swojego miejsca. Ponadto, dodając do portalu swój lokalny biznes, wspierasz Jastrzębią Górę! Wpływy z opłat przeznaczamy na działalność Fundacji w zakresie promocji naszej miejscowości. A już wkrótce rozwiniemy ją o kolejny projekt, czyli folder informacyjno-reklamowy. Warto!

Korzyści z dodania obiektu w Jastrzebiagora.info

 • Obiekt widoczny na znanej stronie 
o Jastrzębiej Górze

  Poszukując ciekawostek o miejscowości, turyści nie tylko poznają jej historię, naturę, zwyczaje
i rzadkie zjawiska, ale również miejsca, które warto odwiedzić — punkty serwujące posiłki, noclegi, atrakcje, czy aktywność i rozrywkę.

 • Nowoczesna prezentacja

  Twój obiekt otrzyma indywidualną podstronę z opisem i zdjęciami. Jednocześnie lokalizacja może zostać pokazana w ujęciu z drona i w formie wirtualnych spacerów 360°, tak aby turyści zobaczyli obiekt w pełnej okazałości. Korzystamy z Mapy Google oraz z własnych szlaków Street View.

 • Informacja w ważnych punktach

  Zapewniamy promocję portalu we wszystkich kluczowych punktach Jastrzębiej Góry. Opracowaliśmy trwałe tabliczki wykonane z metalu i tworzywa, zawierające QR kod. Dzięki niemu turyści zyskują szybki dostęp do treści opisującej miejscowość, w tym do listy obiektów.

 • Promocja strony obiektu w portalu

  Prezentacja strony internetowej obiektu 
w portalu wspiera jej pozycjonowanie, zapewniając lepsze wyniki wyszukiwania. Tym samym witryna zyskuje więcej wejść, generując wzrost zapytań, odwiedzin i zamówień.

 • Dodatkowa promocja na stronie głównej

  Proponujemy skuteczną promocję na stronie głównej portalu, dzięki której odwiedzający
w pierwszej kolejności zobaczą przedstawione tam punkty. Ponieważ w tej części prezentujemy tylko 4 obiekty jednocześnie,
nie sposób ich pominąć!

 • Wzajemna promocja

  Większość obiektów otrzymała już od Sołtysa tabliczki ze stojakiem reklamowym do umieszczenia na ladzie recepcyjnej. Wielu właścicieli zdecydowało się zamówić takie tabliczki do każdego pokoju lub umieścić QR kody w powitalnych kartach lub książeczkach. Pojawiają się one także na indywidualnych stronach www.

Chcesz porozmawiać o współpracy?

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą, aby wspólnie ustalić szczegóły karty Twojego obiektu
na portalu Jastrzebiagora.info!

Szybki kontakt